Program leden + poplatky 2023

Vstoupili jsme do dalšího roku, který věříme bude plný společných zážitků a příjemných chvil a především, že budeme všichni vespolek FIT, tak jak hlásá náš název. My se vynasnažíme, aby všechny programy k tomuto cíli směřovaly!

V tomto odkazu najdete LEDNOVÝ PROGRAM: 

harmonika_leden_23_komplet

Na druhé straně programu pak jsou v tabulce přehledně uvedeny poplatky za aktivity.

V letošním roce jsme museli, tak jako všichni, promítnout zvyšující se náklady (v našem případě nájmy) do cen aktivit. Vše se dozvíte ve výše uvedeném dokumentu (druhý list programu). 
Snažili jsme, aby zvýšení nebylo nijak výrazné a vždy je samozřejmě možné si částku rozdělit na více plateb (tak jak je v tabulce uvedeno). 
Nově jsou zpoplatněny některé aktivity v klubovně (trénink paměti, technologie a cvičení na židli – symbolicky 20.- Kč/lekci) a 50.- Kč za kurz hubnutí a fotokurz.
Pokud využíváte on-line cvičení, je zde jednotná platba 600.- Kč/rok (lze rozdělit na 3×200.-)
Pokud chodíte do tělocvičny a využíváte i on-line, pak za on-line platíte pouze symbolické navýšení 100.- Kč k vašemu kurzovnému.
 
Věříme, že toto nepopulární opatření pochopíte a neodradí vás od toho, náš klub nadále navštěvovat.
 
PLACENÍ: roční a čtvrtletní platby preferujeme na účet spolku 2500400149/2010  (není nutný variabilní symbol, pouze do poznámky svoje jméno a jaký kurz platíte).
HOTOVĚ můžete zaplatit v klubovně Na Příkopech 103 a to ve středu a čtvrtek od 8 do 12 hodin (do 15. 2. 2023, později prosím po předchozí tel. dohodě)
Automaticky vám vystavíme potvrzení o zaplacení pro vaši zdravotní pojišťovnu (obvykle přispívají 500.- Kč). Potvrzení se budou vydávat hromadně.
 
Chápeme, že tyto informace mohou vyvolat řadu otázek, neváhejte se na nás obrátit – ideálně e-mailem: fitseniorpb@gmail.com nebo SMS na tel č. 777 176 713
 
Poplatky prosíme uhraďte do 15. února 2023. Drobné poplatky (20.-/50.- Kč) budou vybírány každou hodinu, podle vaší účasti průběžně celoročně.
 
Děkujeme za spolupráci a těšíme na vás v roce 2023 🙂