program červen

STŘEDEČNÍ KLUB S PROGRAMEM
každý týden od 9,30 hod (vstup zdarma) – KLUBOVNA SPOLKU – Na Příkopech 103, Příbram I

8. 6. – přednáška o zdravé výživě (Lada Ševecová – přednáška s expertkou v oblasti zdravého životního stylu a vášnivou experimentátorkou v kuchyni, která pomáhá lidem vidět souvislosti a najít svou vlastní zdravou cestu.) Nutná rezervace.

15. 6. – přednáška – prevence pádů (Kristina Hovorková – povíme si o příčinách pádů ve stáří, jak padat a jak pádům předcházet, jak vstávat a pomáhat vstát. Na co se zaměřit při úpravě bezpečného prostředí a jak cvičit na podporu stability) Nutná rezervace.
22. 6. – pojďme plánovat společně (Kristina Hovorková) – Společné setkání u kávy a drobného občerstvení, kde se můžete podílet na plánování činnosti na další období. Zde je prostor pro vaše nápady a diskusi o tom, co by vás zajímalo.

29. 6. – vedená relaxace s aromaterapií (Lucia Fremrová – přijďte si zarelaxovat, uvolnit své myšlenky a napětí při příjemné vedené relaxaci za doporovodu relaxační hudby a voňavého zážitku)

Komletní program klubovny ke stažení zde: program_červen_2022_klubovna

PONDĚLNÍ VESELÉ HŮLKY s Maruškou 

(veškeré informace na vessle@seznam.cz)

PO 6. 6. 2022 

Slapy – střed Království českého –  Homole – Štěchovice

Společný pěší výlet. Délka trasy 9,2 km. Odjezd autobusem číslo 395 z Příbrami Drkolnova v 7,25 hod do Dobříše, zde přestup na autobus do obce Slapy. Předpokládaný návrat do 16 hodin.

PO 13. 6. 2022 

Svatá – Vraní skála – Knížkovice – Zdice

Společný pěší výlet. Délka trasy 8,2 km. Odjezd z vlakového nádraží v 7,48 do Berouna. Dále autobusem do Svaté. Předpokládaný návrat do 16. hodin.

PO 20. 6. 2022

Kamenný Přívoz – Posázavská NS – Pikovice

Společný pěší výlet. délka trasy 11 km. Odjezd z vlakového nádraží rychlíkem v 7,01 hod. do Prahy hl. nádraží, zde přestup na osobní vlak. Předpokládaný návrat okolo 17 hodiny.

PO 27. 6. 2022

Všeradice – Neumětely – Lochovice

Společný pěší výlet. Délka trasy 12,8 km. Odjezd z vlakového nádraží  v 7,01 hodin do Všeradic. Předpokládaný návrat do 15 hodin.