Venkovní cvičení

Jaké je to cvičení?

Na této lekci se pořádně zapotíte a vyplavíte endorfiny. Je vedené formou kruhového tréninku v posilovně, kde se vám věnuje kvalifikovaný trenér. Je zaměřeno na rozvoj svalové hmoty. Ke cvičení jsou využívány moderní fitness pomůcky a posilování s vlastní vahou. Spolupracujeme s rodinným fitkem s přátelskou atmosférou, které je v tu dobu vyhrazeno pro naše klienty, nemusíte mít tedy obavy, že byste se necítili dobře. Lekce je pouze pro dámy.

461270e7-6df9-4119-b194-2a0d2168a419

Jaké je to cvičení?

Klasické kondiční cvičení střední intenzity, které zahrnuje všechno, co naše tělo potřebuje. Protažení, posílení i relaxaci. Lektorka zařazuje prvky z jógy, pilates a fyzioterapie. Využíváme krásného prostředí Nováku k rannímu rozhýbání a načerpání energie z přírody.

Pro koho

Pro všechny. Nemusíte být registrováni, zkrátka pokud máte chuť si zacvičit, tak přijďte a vyzkoušejte si cvičení uprostřed města se zkušenou lektorkou.

Co potřebujete

Oblečení a boty na cvičení, podložku.

Kdy

Lekce probíhají pouze za příznivého počasí. Začínáme obvykle v dubnu a končíme v říjnu. Přes prázdniny necvičíme. Upozorňujeme, že při nepřízni počasí lekci bez náhrady zrušíme.

Úterý 9 - 10 hod

Kde

Areál Nového rybníka v Příbrami

Cena

zdarma

Lektor

Marcela Altová